pilt

Saksakeelne scrabble 2021

11.01. - 9.05.2021

7. saksakeelse Scrabbeli-võistluse esialgsed tulemused

(NB! Eelmise aasta tulemusi esitada ei saa.)
(NB! Kui märkate oma tulemustes viga, siis andke palun korraldajatele teada!)
Viimati uuendatud 12.04.2021, kell 22.00

Võistluse tutvustus ja juhend ning mängutulemuste esitamine.

10.-12.klass
1. 594 Sten Tepner (Rapla Gümnaasium, Grete Elbrecht)
2. 444 Herbert Türn (Rapla Gümnaasium, Grete Elbrecht)
3. 329 Oskar Siirus-Kuznetsov (Tallinna Vaba Waldorfkool, Meeli Wright)
4. 306 Ralf Kaspar Patrason (Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kersti Seeba)


7.-9.klass

1. 614 Revo Keelmann (*Kadrioru Saksa Gümnaasium, Laida Meigo)
2. 526 Susanna Elbrecht (Rapla Vesiroosi Kool, Kadi Sutter)
3. 496 Evelin Tanis (Tallinna Humanitaargümnaasium, Julia Bondar)
4. 488 Remi Tammik (Pärnu Ülejõe Põhikool, Ave Ermus)
5. 467 Ian Gregor Balder (*Kadrioru Saksa Gümnaasium, Laida Meigo)
6. 418 Simona Maria Reischl (*Tallinna Saksa Gümnaasium, Margit Tammekänd)
7. 383 Mai-Ann Otsmann (Pärnu Ülejõe Põhikool, Ave Ermus)
8. 318 Helena Viir (Tallinna Südalinna Kool, Anneli Kesksaar)
9. 316 Matthias Roomägi (*Kadrioru Saksa Gümnaasium, Laida Meigo)
10. 263 Eric Arhipov (Tallinna Südalinna Kool, Anneli Kesksaar)
11. 257 Liisa Korjas (*Tallinna Saksa Gümnaasium, Margit Tammekänd)
12. 255 Lotte Suurküla (*Tallinna Saksa Gümnaasium, Margit Tammekänd)
13. 251 Richard Sikk (Tallinna Südalinna Kool, Anneli Kesksaar)
14. 236 Aston Martin (Tallinna Südalinna Kool, Anneli Kesksaar)
15. 232 Gert Kimsen (Tallinna Südalinna Kool, Anneli Kesksaar)
16. 223 Maiken Meltsas (*Tallinna Saksa Gümnaasium, Margit Tammekänd)
17. 216 Sander Saagpakk (*Tallinna Saksa Gümnaasium, Margit Tammekänd)
18. 206 Joonas Jukk (Tallinna Südalinna Kool, Anneli Kesksaar)
19. 203 Andre Treumann ( *Tallinna Saksa Gümnaasium, Margit Tammekänd)
20. 197 Marianne Ronk (*Tallinna Saksa Gümnaasium, Margit Tammekänd)
21. 196 Daniel Kuznetsov (Tallinna Südalinna Kool, Anneli Kesksaar)
22. 179 Karolin Kask (*Tallinna Saksa Gümnaasium, Margit Tammekänd)
23. 167 Siim Strandson (*Tallinna Saksa Gümnaasium, Margit Tammekänd)
24. 165 Berit Truuts (*Kadrioru Saksa Gümnaasium, Laida Meigo)
25. 141 Marcus Meier (Tallinna Südalinna Kool, Anneli Kesksaar)
26. 135 Kaur Ehrlich (*Tallinna Saksa Gümnaasium, Margit Tammekänd)
27. 123 Iti Karoliine Tetsmann (*Kadrioru Saksa Gümnaasium, Laida Meigo)
28. 93 Grete Narusberg (*Kadrioru Saksa Gümnaasium, Laida Meigo)

5.-6.klass
1. 292 Joonatan Valk (Tartu Luterliku Peetri Kool, Imbi Mesila)


3.-4.klass
Osalejaid veel ei ole.

1.-2.klass
Osalejaid veel ei ole.


Õpetajad ja täiskasvanud
Osalejaid veel ei ole.