Programm der Jahreskonferenz des EDLV

Zeit: 23. März 2019
Ort: Raatuse Schule, Tartu, Raatuse 88a
Preis: 15€ für Mitglieder des EDLV/ 20€ für Nichtmitglieder des EDLV
Anmeldung: bis 17.03.2019

Programm
10.00 Anmeldung und Morgenkaffee
Präsentation der Lehrwerke und Bücherverkauf von ALLECTO, DIALOOG, HUEBER, KLETT, KRISOSTOMUS
11.00 - 11.20 Eröffnung der Konferenz und Gruβworte
Jahresversammlung
11.20 - 12.00 Jahresbericht für das Jahr 2018 (Margit Laidvee, Kalle Lina, Signe Ilmjärv)
12.00 - 12.15 Dankesworte
12.15 – 12.30 Wahlen, Vorstellung der Kandidaten
12.30 – 13.30 Mittagspause
Bücherstände, Virtuelle Realität
13.30 – 14.15 Plenarvortrag "Bild und Text - Die Methode der Fotobefragung"
Frau Dr. Astrid Postl (Österreich)
14.15 Bekanntgabe der Ergebnisse der Vorstandswahlen
14.30 – 15.40 3 Workshops parallel
15.50 - 17.00 3 Workshops parallel
Feierliche Abstimmung zum Abschluss
Anmeldung

Füllen Sie bitte das Formular aus:

Vorname*
Nachname*
E-Mail-Adresse*
Schule*



An welchen Workshops wollen Sie teilnehmen?

14.30 - 15.40 Workshops




15.50 - 17.00 Workshops






Andmed arve väljastamiseks. Palume täita eesti keeles!

Andmed arve saaja kohta
Arve saaja isikukood:

Olen ESÕS liige


Andmed arve maksja kohta (Kui maksate arve ise, ei ole vaja täita)
Arve maksja nimi:
Arve maksja linn:
Arve maksja tänav:
Arve maksja maja:
Kommentaar. Arvele lisatav lisainfo arve saaja kohta.

Palume kaasa võtta vahetusjalanõud!


Liste der Teilnehmer
1. Anneli Kesksaar, Tallinna Südalinna Kool
2. Signe Ilmjärv, Toila Gümnaasium
3. Juta Laane, Kõrveküla Põhikool
4. Mall Matto, Hugo Treffner Gymnasium
5. Zoja Kisilenko, InDownTown keeltekool
6. Ene Kübarsepp, Pärnu Kuninga Tn Põhikool
7. Kalle Lina, Gymnasium Rakvere
8. Margit Laidvee, Luunja Keskkool
9. Ave Ermus, Pärnu Ülejõe Põhikool
10. Kristiina Orm, Jõgevamaa Gümnaasium
11. Aita Türk, Gymnasium Valga
12. Helen Tammeleht, Tartu Luterlik Peetri Kool
13. Tiina Paesalu, Heino Elleri Muusikakool
14. Liina Kink, Tartu Tamme Kool
15. Erika Pensa, Tallinna Mustamäe Gümnaasium
16. Maive Meister, Tartu Katoliku Hariduskeskus; Tartu Veeriku Kool
17. Heidi Rajamäe-Volmer, Tartu Katholisches Bidungszentrum
18. Marika Peekmann, Tartu Ülikool, Tartu Emajõe kool
19. Kätlin Laur, Kilingi-Nõmme Gümnaasium
20. Grete Elbrecht, Rapla Gümnaasium
21. Piret Steinberg, Rakvere Realgymnasium
22. Tiina Villako, Schule Põlva
23. Taimi Oidjärv, Tartu Jaan Poska Gümnaasium
24. Aimi Jõesalu, Gymnasium Põlva
25. Kirsti Kadakas, Saue Gümnaasium
26. Vaike Hint, NRG, Tartu Raatuse kool
27. Õie Kirs, TLÜ
28. Irina Ševtšenko, Kauksi Põhikool
29. Kristel Haugas, Tallinna Reaalkool
30. Tiiu Ruus, Gymnasium Elva
31. Rimma Andrejenko, Tallinna Läänemere Gümnaasium
32. Inna Erik, Jüri Gümnaasium
33. Tiina Hallik, Tartu Raatuse Kool
34. Sirle Jõgi, Tõrva Gymnasium
35. Ingrid Urb, Tartu Tamme Gümnaasium
36. Tiia Kampus, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
37. Varje Kaarde, Lähte Ühisgümnaasium
38. Evi Niilits, Võru Kesklinna Kool
39. Sirje Parv, Võru Kesklinna Kool
40. Aive Trummal, Antsla Gümnaasium
41. Tiiu Saluste, Tapa Gümnaasium
42. Õie Ristioja, Võru Kesklinna Kool
43. Liivi Kulli, Realgymnasium Rakvere
44. Maie Toomsalu, Herbert Masing Schule zu Tartu
45. Heli Veerme, Riidaja Põhikool
46. Ly Haan, Tarvastu Gümnaasium
47. Laine Paavo, Deutsches Kulturinstitut Tallinn / Goethe Centrum
48. Silke Kachelmann, Tartu Raatuse Kool
49. Tiiu Kaarma, ülikool
50. Elle Oruste, Aastatega väljateenitud puhkusel.
51. Eve Aruväli, Nõo Põhikool / Nõo Reaalgümnaasium
52. Tiiu Kaarma, Deutsches Kulturinstitut Tallinn
53. Eve Zekker, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
54. Meelike Abroi, Maidla Kool
55. Eve Ploomipuu, Tartu Hansa Kool